Oflajner

Rozprávka o kúzle skutočného sveta a nástrahách sveta technológií, ktorá bude inšpirovať vaše deti aj vás. Peťo je obyčajný osemročný chlapec, ktorý má jediný problém. Trávi priveľa času na počítači.

Skladom
Kód: 201
Značka: PERKMAN
13,99 € 12,72 € bez DPH
Kategória: Pre deti
Počet strán: 158
Rozmer: A5
Najvhodnejšia pre: deti od 6 do 10 rokov
Vhodná pre: deti aj dospelých
Ilustrácie: 48 nádherných farebných ilustrácií od Lucie Sobelovej
Oflajner rozprávka o kúzle skutočného sveta titulka
Novinka Tip

Rozprávkový príbeh, vďaka ktorému sa vaše deti nadchnú pre skutočný svet

Táto čarovná kniha prináša príbeh osemročného Peťa, ktorý sa učí nájsť rovnováhu medzi digitálnym svetom a nádhernými zážitkami reálneho života. Prostredníctvom dobrodružstiev z offline hier “Oflajner” ponúka nielen zábavu, ale aj cenné lekcie o dôležitosti trávenia času ďaleko od sveta technológií a ich vplyvu na medziľudské vzťahy. Táto kniha je dokonalým darčekom pre rodiny, ktoré hľadajú príbeh s hlbokým posolstvom a edukačnou hodnotou, podporujúci rozvoj detskej fantázie a tvorivosti. Aj na tých z vás, ktorí edukačnú hodnotu nehľadajú, čaká pekný príbeh, ktorý pobaví nielen vaše deti, ale aj vás. 

"Knižku sme so synom čítali každý večer pred spaním, bol z nej nadšený a inšpirovaný Peťom, ktorý plnil offline úlohy. Príbeh sa páčil aj mne, veľmi pekná rozprávka nielen pre deti, ale aj pre dospelých."
MUDr. Tereza Koutná, detská lekárka, mama 2 chlapcov

 

 

 

Peťo je obyčajný osemročný chlapec, ktorý má jediný problém. Trávi priveľa času na počítači a s inými technológiami. Nie je to však iba jeho vina. Ako každé dieťa, aj Peťo vlastní Oflajnerov žetón - kúzelný predmet, vďaka ktorému sa deti stávajú dospelými. Ak bude na počítači a pri rozprávkach tráviť priveľa času, môže prísť zlá čaroonlajnica a žetón mu ukradnúť. A presne to sa aj stane! 


Cesta k znovuzískaniu žetónu však vedie cez offline aktivity a hry, ktoré Peťo už skoro všetky zabudol. Podarí sa Peťovi pomocou dobrého Oflajnera žetón získať späť?

 

"Skvelá kniha. Veľmi sa mi páčilo, že takmer každá kapitola je písaná ako vlastný minipríbeh. To umožňuje čítať si s dieťaťom na etapy."
Viktória
"Kúpila som vnučkám(6 a 7 rokov). Veľmi sa im páči, dosť to prežívali. A priznám sa, že aj ja som bola zvedavá ako to dopadne. Je veľmi pekne napísaná. Chcelo by to ďalší diel, deti majú starosti, či sa to Tadeášovi podarí taktiež."
Miroslava

 

 

Ikona cesty

Rozprávkový príbeh, ktorý je stále viac aktuálny

Ikona cesty

Najvhodnejšie pre čitateľov od 6 do 10 rokov a knižku ocenia aj dospelí

Ikona cesty

158 strán a krásne ilustrácie od Lucie Sobelovej. Autorom rozprávky je Václav Toman, český spisovateľ a lektor

 

 

 

Nazrite dovnútra

 

 

Ak chcete, stiahnite si prvé 4 kapitoly v pdf úplne zdarma tu :)

 

 

 

 

"Dlhé mesiace pracujeme na tom, aby jednotlivé časti do seba zapadali. Knihy testujeme a skúšame s ľuďmi, ktorí si ich kupujú. Preto sú na slovenskom a českom trhu špičkou."

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

Späť do obchodu