Moja futbalová sezóna - denník futbalistu

Vaše futbalové úspechy a štatistiky na jednom mieste. S knihou Moja futbalová sezóna môžete zaznamenávať každý zápas alebo gól a sledovať svoj pokrok, nastaviť si predsezónne ciele alebo sa zamyslieť nad práve skončenou sezónou.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 37 137 Zvoľte variant
Značka: PERKMAN
13,49 € 15,89 € od 13,49 € 12,26 € bez DPH 14,45 € bez DPH od 12,26 € bez DPH
Kategória: Športovci a šport
ISBN: 978-80-88331-25-4
Rozmer: A6/B5
Väzba: šitá kniha
Dosky: tvrdé, knižné
Zameranie: futbal
Vhodné pre: futbalistov a futbalistky

Vstúpte do sveta futbalu ako nikdy predtým

Posuňte svoju futbalovú kariéru na vyššiu úroveň vďaka knihe Moja futbalová sezóna. Či už hráte na najvyššej úrovni alebo v okrese, tento futbalový denník je viac ako len kniha. Je to váš osobný sprievodca a spoločník na ceste za vašimi futbalovými cieľmi a snami.

 

Ikona cesty

Skvelý darček
pre každého futbalistu

Ikona cesty

Vhodné pre futbalistov aj futbalistky,
vrcholový futbal a majstrovstvá okresu,
futbal, futsal alebo malú kopanú

Ikona cesty

196 strán a dostatok miesta
až na 2 sezóny alebo 2 tímy

 

 

denikfotbalisty-1-perkman  

Každý zápas, každý gól,...

Každý zápas, každý gól (alebo zákrok, ak ste brankár), každá asistencia - to všetko je zaznamenané na jednom mieste a vytvára živý obraz vašej futbalovej kariéry. Sledujte svoj pokrok, analyzujte svoje výkony a stanovte si nové ciele na ďalšiu sezónu.

Futbalový profil, sezónne ciele a hodnotenie

Vytvorte si svoj futbalový profil, zaznamenávajte priateľské a majstrovské zápasy, sledujte svoje výkony na turnajoch. Po zápase máte možnosť zhodnotiť svoj výkon. Čo by ste povedali televízii, keby vás požiadala o hodnotenie zápasu? Na konci každej sezóny sa potom môžete pozrieť späť a jednoducho analyzovať svoju sezónu, aby ste sa mohli ďalej zlepšovať.

 

Futbalové zaujímavosti a príbehy velikánov

Vedeli ste, že najvyššie skóre v histórii futbalu bolo 149:0? Alebo že prvý televízny prenos sa uskutočnil v roku 1937? Alebo že Egypt sa nezúčastnil na majstrovstvách sveta v roku 1930, pretože jeho futbalistom ušla loď a ak by cestovali na ďalšej lodi, nestihli by už začiatok turnaja? Denník futbalistu je tiež plný zaujímavostí zo sveta futbalu, ktoré vás budú inšpirovať a motivovať, aby ste boli ešte lepší a ešte viac si užívali túto krásnu hru.

denikfotbalisty-1-perkman  

 

 

Variant A6

Rozmer: 10,5 x 14,8 cm

Počet strán: 196

  • kompaktná veľkosť akurát do futbalovej tašky
  • vydrží až 2 sezóny (60 majstrovských zápasov)

Variant B5 - novinka!

Rozmer: 16,5 x 23,4 cm

Počet strán: 152 

  • viac miesta na písanie (skvelé najmä pre malých futbalistov)
  • možnosť vlepovať fotky zo zápasov a ďalší priestor na fotky vzadu v knihe
  • vystačí na 30 majstrovských zápasov

 

 

Či už tento denník kúpite pre seba alebo pre futbalistu vo vašom okolí ako darček, je to vstupenka do sveta plného gólov, víťazstiev a nezabudnuteľných okamihov. Je to kniha, vďaka ktorej si každý futbalista môže napísať svoj vlastný príbeh.

Začnite písať tento príbeh ešte dnes! Tak určite!

 

Od 50 ks možnosť prispôsobiť knihu vášmu klubu (logo, stránky s históriou klubu alebo slávnymi hráčmi,...) - napíšte nám na info@perkman.sk pre viac informácií!

 

 

Ako vznikla táto kniha?

Václav z nášho vydavateľstva PERKMAN hrával futbal dlhé roky a zaznamenával si vlastné štatistiky a sledoval svoje futbalové pokroky. Chcel vytvoriť nástroj, ktorý by pomohol (nielen) mladým futbalistom v ich futbalovej kariére. Kniha vznikla v spolupráci s futbalistami a trénermi. Podieľali sa na nej hráči z celého futbalového spektra - tréner mládežníckeho futbalu, hráč prvoligového klubu plážového futbalu, hráči malého futbalu (Hanspaulka, Strahovská liga) či hráči krajských a okresných futbalových súťaží.

 

 

 

"Dlhé mesiace pracujeme na tom, aby jednotlivé časti do seba zapadali. Knihy testujeme a skúšame s ľuďmi, ktorí si ich kupujú. Preto sú na slovenskom a českom trhu špičkou."

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

 

 

Späť do obchodu