Moja hokejová sezóna - denník hokejistu

Vaše hokejové úspechy a štatistiky na jednom mieste. Vďaka knihe Moja hokejová sezóna budete mať prehľad o každom zápase aj kanadskom bode. Sledujte svoj pokrok, stanovte si predsezónne ciele alebo vyhodnoťte práve prebiehajúcu sezónu.

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 41 141 Zvoľte variant
Značka: PERKMAN
13,49 € 15,89 € od 13,49 € 12,26 € bez DPH 14,45 € bez DPH od 12,26 € bez DPH
Kategória: Športovci a šport
ISBN: 978-80-88331-35-3
Rozmer: A6/B5
Väzba: šitá kniha
Dosky: tvrdé, knižné
Zameranie: hokej
Vhodné pre: hokejistov a hokejistky

Vstúpte do sveta hokeja ako nikdy predtým

Posuňte svoju hokejovú kariéru na novú úroveň s knihou Moja hokejová sezóna. Tento hokejový denník vám poslúži, či už hráte na top úrovni alebo len tak pre radosť. Denník hokejistu je kniha a zároveň osobný sprievodca a spoločník na ceste za vašimi hokejovými cieľmi a snami.

 

Ikona cesty

Skvelý darček
pre každého hokejistu

Ikona cesty

Hodí sa pre hokejistov a hokejistky,
profi hokej aj tých z vás, čo hrajú
len tak pre radosť

Ikona cesty

204 strán a dostatok miesta
na prípravu, základnú časť i nadstavbu či playoff

 

 

denikfotbalisty-1-perkman  

Každý zápas, každý kanadský bod

Každý zápas, každý gól (alebo úspešný zákrok, ak ste brankár), každá asistencia - to všetko zaznamenané na jednom mieste a vytvára živý obraz vašej hokejovej kariéry. Sledujte svoj pokrok, analyzujte svoje výkony a stanovte si nové ciele na ďalšiu sezónu.

Hokejový profil, sezónne ciele a hodnotenie

Vytvorte si svoj hokejový profil, zaznamenávajte prípravné aj súťažné zápasy a dotiahnite to až do nadstavbovej časti. Predstavujete si niekedy, čo by ste povedali do televízie, ak by sa vás opýtali na hodnotenie zápasu? Tu máte možnosť po zápase zhodnotiť svoj výkon a zreflektovať, čo sa vám podarilo a na čom zamakať do budúcna. Na konci každej sezóny sa potom môžete pozrieť späť a ľahko analyzovať svoju sezónu, aby ste sa mohli naďalej zlepšovať.

 

Zaujímavosti z hokeja a príbehy velikánov

Vedeli ste, že slovenský hokejový tím žien sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov za najvyššie víťazstvo v histórii hokeja? Behom kvalifikácie na zimné olympijské hry 2010 vo Vancouveri porazilo Slovensko Bulharsko 82:0. Slovenky prestrieľali Bulharsko 142:0 a strelili v priemere jeden gól každých 44 sekúnd. Alebo, že prvé majstrovstvá sveta v Čechách sa konali v Prahe už v roku 1933? Denník hokejistu je tiež plný zaujímavostí z hokejového sveta, ktoré vás inšpirujú a motivujú k tomu, aby ste boli ešte lepší a dokázali si túto rýchlu a vzrušujúcu hru ešte viac užiť.

denikfotbalisty-1-perkman  

 

Variant A6

Rozmer: 10,5 x 14,8 cm

Počet strán: 204

  • kompaktná veľkosť akurát do hokejovej tašky
  • vystačí až na 70 majstrovských zápasov

Variant B5 - novinka!

Rozmer: 16,5 x 23,4 cm

Počet strán: 152 

  • viac miesta na písanie (skvelé najmä pre malých hokejistov)
  • možnosť vlepovať fotky pri zápasoch
  • vystačí na 50 majstrovských zápasov

 

 

Či už si tento denník zakúpite pre seba alebo pre hokejistu vo vašom okolí ako darček, je vstupenkou do sveta plného gólov, víťazstiev a nezabudnuteľných hokejových okamihov. Je to kniha, vďaka ktorej si každý hokejista môže písať svoj vlastný príbeh.

Začnite písať tento príbeh ešte dnes! Vidíme sa na ľade!

 

Od 50 ks možnosť prispôsobiť knihu na mieru pre váš klub (logo, stránky s históriou klubu alebo slávnymi hráčmi,...) - napíšte nám na info@perkman.sk pre viac informácií!

 

 

Ako vznikla táto kniha?

Dali sme hlavy dokopy s hokejistami, hokejovými fanúšikmi a trénermi. Veľké poďakovanie patrí predovšetkým šéftrénerom mládeže hokejových klubov HC Huskies Teplice a HC Slovan Ústí nad Labem, s ktorými sme konzultovali ako odbornú stránku a terminológiu, tak aj vhodnosť využitia pre hráčov tak, aby mohli sledovať svoj pokrok.

 

 

Máme tu aj futbalovú sezónu :)

 

 

 

 

"Dlhé mesiace pracujeme na tom, aby jednotlivé časti do seba zapadali. Knihy testujeme a skúšame s ľuďmi, ktorí si ich kupujú. Preto sú na slovenskom a českom trhu špičkou."

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

 

 
Späť do obchodu