Kto sme?

V roku 2017 sme pre Vás vytvorili prvú knižku. Od tej doby máme tisíce spokojných zákazníkov. Pridáte sa k nim aj Vy?

  

Volám sa Václav Toman a s projektom PERKMAN sme si dali za cieľ priniesť do vašich životov Radosť, ktorá zostane.

 

  

S nami urobíte radosť vašim blízkym aj sami sebe. Jednoducho.

V roku 2017 som premýšľal nad darčekom pre otca k 50. narodeninám, a tak vznikla naša prvá mimoriadne úspešná a ručne vyrábaná kniha Ďakujem, že som! pre rodičov. (V roku 2021 sme ju potom vydali vo väčšom, cenovo dostupnejšom formáte A4). Ľudia si knižku veľmi rýchlo obľúbili. Aj Vy môžete s touto knižkou, ktorá je v troch verziách, potešiť svojho otca, mamu, alebo oboch rodičov spoločne. Ľahko ju dotvoríte spoločnými spomienkami a vznikne tak unikátny darček, ktorým urobíte radosť.

diky-ze-jsem-darek-pro-rodice  diky-mami-tati-perkman

 

 

Trváme na to, aby ste dostali to najlepšie.

Vytvoriť knižku trvá mesiace. Sme veľmi dôslední. Kladieme dôraz na to, aby ste získali za svoje peniaze to najlepšie. Ale ako to docielime? Testujeme. Počúvame. Každá knižka, ktorú vytvoríme, je otestovaná a odskúšaná. Rozprávame sa s vami, našimi zákazníkmi. Počúvame, čo nám hovoríte. Náš cieľ? Radosť, ktorá vám zostane.

kronika2-ctverec  vyletni-kronika-perkman-ctverec  vyletni-kronika-perkman

 

 

 

Dôkladná (ručná) výroba a (spolu)práca Slovákov a Čechov.

Mnoho z našich titulov je vyrábaných ručne a prejde rukou dôkladnej pani Marcely. Naše nakladateľstvo tvoria Slováci a Česi a všetky nápady, tvorba aj výroba sú teda z našich dvoch štátov, žiadne mejd in khyna. Aj preto máme napríklad nostalgicky Výletnú kroniku okrem edície Slovensko, aj v špeciálnej edícii ČESKOSLOVENSKO. Kniha totiž symbolizuje naše nakladateľstvo a je písaná v slovenčine a češtine zároveň.

 

perkman-knihy-rucni-vyroba (7)  perkman-knihy-rucni-vyroba (5)  perkman-knihy-rucni-vyroba (8)  perkman-knihy-rucni-vyroba (6) 

 

 

 

 

Zlepšujeme sa.

Všetko zlepšujeme. Podľa Vašich prianí a spätnej väzby. Každý deň pre vás pracujeme lepšie, než včera.


Postupne sme tak prichádzali aj s darčekmi pre starých rodičov (knižka Ďakujem, že si!), alebo pre vášho partnera či partnerku (Ďakujem, že Ťa mám!). V roku 2019 sme vydali aj obľúbenú Vianočnú kroniku, s ktorou si vytvoríte galériu svojich Vianoc po dobu 20 rokov. Potom sme prišli s Výletnou kronikou, s ktorou môžete objavovať krásy našej vlasti a zaznamenať si tak zážitky z vašich výletov.

 

IMG_9575b-mensi-ctverec

 

V tomto roku pre vás máme ten úplne najlepší darček pre súrodencov, knižky Ďakujem, že ťa mám! kniha pre sestru / brata, s ktorými urobíte radosť bratovi alebo sestre. Ako? To je na vás, knižka je predpripravená na to, aby ste ju dokončili presne tak, ako potrebujete, či už humorne, alebo milo. V tom spočíva hlavný benefit našich ďakovných knižiek.


 

 

Najviac nás teší, keď nám zákazníci píšu, že darček urobil radosť.

Potom bola naša úloha splnená.

 

 

 

 

 

Pôsobíme v Česku aj na Slovensku. Predávame taktiež aj na MALL.sk!

 

Pozrite sa na náš príbeh vo videu z Impact Hubu z decembra 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 
Späť do obchodu