Výletná kronika - Európa a svet

Cestujte za hranice našej vlasti! Zaznamenávajte si svoje zážitky z ciest a dovoleniek v Európe a vo svete pomocou Výletnej kroniky. Pozrite sa, kde ste boli, a inšpirujte sa tipmi na výlety do 18 krajín, kam my Slováci cestujeme najčastejšie.

Skladom
Kód: 40
Značka: PERKMAN
19,99 € 18,17 € bez DPH
Kategória: Cestovatelia
Počet strán: 84
Väzba: krúžková
Rozmer: 27 cm x 20,5 cm
Dosky: tvrdé, knižné
Gramáž papieru vo vnútri: 120g
Zameranie: Európa a svet
Vhodné pre: rodiny, páry, aj samostatných cestovateľov

 

výletná-kronika-cestovný denník-európa-svet  

Vaše dovolenky a cestovateľské zážitky si zaslúžia písať svoj vlastný príbeh!

Oddych na pláži v Chorvátsku... alebo... lyžovačka v Alpách, prechádzka ulicami Paríža či Barcelony... alebo... návšteva zámku Neuschwanstein v Nemecku. Možno si spomeniete na podobný zážitok plný skvelých momentov, na ktoré chcete spomínať... Všetky tieto skvelé spomienky nemusia časom vyblednúť! Pomocou Výletnej kroniky si môžete ľahko uchovať svoje dobrodružstvá a zážitky z ciest po Európe a po celom svete - pre seba alebo ako pamiatku pre svoju rodinu.

 

Ikona cesty

Uchováva spomienky

Ikona darceku

Skvelý darček pre cestovateľov a výletníkov

Ikona mapy

Pomôže vám pri organizácii
vašej výpravy a cestovateľských snov

 

 

 

Radosť z cestovania, ktorá vám zostane

Staňte sa objaviteľom svojich vlastných príbehov. Aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť a prežiť znovu radosť z vašich ciest. Aké krásy Európy a sveta ste už objavili?

  • zakresľovacia mapa Európy a veľká rozkladacia mapa sveta vám umožnia sledovať, koľko z Európy a sveta ste už videli
  • čakajú na vás aj cestovateľské citáty, ktoré povzbudia vášho cestovateľského ducha

Mestá, hory, pohoria, rieky, pláže, pamiatky... na čo si len spomeniete! Tak kam to bude nabudúce?

výletná-kronika-cestovný denník-európa-svet

výletná-kronika-cestovný denník-európa-svet


Elegantný a priateľský dizajn

Výletná kronika je navrhnutá tak, aby vám pomohla uchovať si vaše spomienky tak, ako si želáte. Jej elegantný a minimalistický dizajn umožňuje, aby vaše zážitky hrali hlavnú rolu. Zaznamenajte si najdôležitejšie momenty a potom všetko, čo chcete. Vaše prianie je kronike rozkazom.

Fotky, fotky, fotky, alebo nie?

Nikto nepovedal, že kronika musí byť len plná slov. Vďaka šikovnému rozvrhnutiu stránok je len na vás, koľko fotografií pláže alebo pamiatok chcete do kroniky pridať. Nula, jedna alebo desať? Žiadny problém, mysleli sme na všetko.

 

 

50 výletov po Európe a 20 po svete, alebo inak?

V kronike je priestor na pohodlné zaznamenanie 25 až 50 dovoleniek v Európe. A ďalší priestor na uchovanie spomienok z 10 až 20 dovoleniek po celom svete. Vďaka flexibilnému dizajnu knihy si môžete vybrať, či potrebujete celú dvojstranu alebo len jednu stranu. Samozrejme, priestor môžete využiť aj na cestovanie po Európe, vašej fantázii sa medze nekladú.

 

výletná-kronika-cestovný denník-európa-svet

Kam nabudúce?

Ak premýšľate, kam sa vydať na dovolenku alebo eurovíkend, určite vás poteší táto inšpirácia Slovákmi 12 najnavštevovanejších krajín Európy a 6 najnavštevovanejších krajín sveta. Stovky tipov na pamiatky a výlety po svete vo vašich obľúbených krajinách! Už teraz počítame tisíce spokojných cestovateľov, ktorí vyskúšali a obľúbili si našu Výletnú kroniku, a čoskoro budeme môcť povedať desaťtisíce (možno aj vďaka vám). Radosť z cestovania je dvojnásobná, keď je na papieri. S Výletnou kronikou ju budete môcť zažiť na vlastnej koži.

 

výletná-kronika-cestovný denník-európa-svet

 

Výletná kronika je váš spoločník na cesty po Európe a po celom svete. 
Pretože zážitky sú to, čo v nás zostáva. 
A s Výletnou kronikou zážitky zostávajú navždy.

Tak šťastnú cestu!

stastnou_ikona

 

Vyskúšajte si Výletnú kroniku aj vo vydaní Slovensko alebo Československo TU! Ako vyzerá, si pozrite vo videu nižšie :))

 

 

 

 

"Dlhé mesiace pracujeme na tom, aby jednotlivé časti do seba zapadali. Knihy testujeme a skúšame s ľuďmi, ktorí si ich kupujú. Preto sú na slovenskom a českom trhu špičkou."

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

 

Späť do obchodu