Ďakujem, že si! pre starých rodičov

Skvelý darček pre babičku, alebo pre dedka, s ktorým môžu zaspomínať na radostné chvíle so svojimi najbližšími. Potešte ich knižkou, ktorú im ľahko dotvoríte na mieru.

Skladom
Kód: 25
Značka: PERKMAN
16,99 € 15,45 € bez DPH
Kategória: Starí rodičia
Formát: B6 (125 x 176 mm)
Väzba: krúžková
Počet strán: 54
Vhodné pre: 1 starého rodiča (babičku alebo dedka)
Gramáž papieru vo vnútri: 145g

Zvládnete to ľahko

Ďakujem, že si! pre starých rodičov je kniha, ktorú babičke alebo dedkovi dotvoríte na mieru ako poďakovanie za to, čo pre vás celé tie roky robili. Nebojte, nemusíte nič zložité vymýšľať – prevedieme vás kapitolou po kapitole. Vyplníte ju tak ľahko a bude to zábava aj pre vás!

 

Od rodiny alebo len od Vás

Knižka je dômyselne prepracovaná a pripravená na vaše dotvorenie (a to aj keď nie ste kreatívny!). Môžete ju darovať babičke, či dedkovi sami, alebo spolu s ďalšími členmi rodiny. Svojím obsahom sa knižka hodí pre babičku alebo pre dedka a je na vás, ako si ju prispôsobíte a komu z nich ju darujete.

 

prarodice-sk (3)  IMG_9007(1)

  

Čo ešte s knihou získate?

► Ručně kreslené ilustrace s chytrým designem pro uzpůsobení a případné vlepování fotek
► Formát B6 pre pohodlné prezeranie s deluxe papierom a unikátnou farebnou ražbou príjemnými na dotyk
► Garantujeme radosť – vďaka skvelým recenziám našich zákazníkov vieme, že vaši prarodičia budú knihou potešení. Pokiaľ by sa tak náhodou nestalo, vrátime vám peniaze.

 

Zase taštičku s mydlami alebo tentokrát niečo originálne?

Je záhadou, že najväčšiu radosť majú babička s dedkom vtedy, keď sme spokojní my. Sú studnicou múdrosti a rád do života. Ale najväčšou záhadou je, že u nich doma platia úplne iné zákony, než v zbytku sveta. To už si zaslúži ocenenie, čo hovoríte? S Ďakujem, že si! urobíme radosť našim babičkám a dedkom a poďakujeme im tak osobitým a netradičným spôsobom.

Ďakujem, že si! je darček, ktorý vás bude baviť a babičku a dedka naozaj poteší. Kozmetiku totiž dostávajú každý rok, ale čo poriadne poďakovanie?

 

 

 

 

 

Čo ste nám ku knihe napísali

Dobrý den, ...chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou knihu Díky, že jsi, kterou jsem dostal od své vnučky k narozeninám. ...Děláte vynikající práci a za tuto knihu vám vřele děkuji. Přeji vám hodně úspěchů ve vaší práci a více takových nádherných knih.

Miroslav, 78 let (od pána Miroslava sme dostali naozaj pekný ďakovný email. Ďakujeme!)
 
 

 

Darovala jsem knížku „Díky, že jsi“ své babičce. Většinou je těžké jí nějaký dárek vybrat. Vaše knížka mě ale zaujala, protože jsem tam mohla promítnout naše společné vzpomínky a zároveň ji poděkovat za vše, co pro mě udělala. A volba se vyplatila, měla ohromnou radost. Děkuji vám za tuto knihu.

Hana

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

 

 

Zákazníci u nás kupujú aj ďakovnú knižku pre rodičov - poďakujte aj Vy svojim rodičom s Ďakujem, že som! VIAC TU

dakujem-ze-som(1)

 

Alebo pre súrodencov tu :)

 IMG_8611

 

 

 

Máme aj Výletnú kroniku - nájdete ju TU

vyletna-16-9

Späť do obchodu