Dobrokniha

Máte zlú náladu? Urobte dobrý skutok a budete spokojnejší! V Dobroknihe nájdete inšpiráciu na 100 dobrých skutkov, ktoré môžete ľahko vykonať a zlepšiť tak deň sebe aj ostatným.

Skladom
Kód: 33
Značka: PERKMAN
13,99 € 12,72 € bez DPH
Kategória: Pre mňa
Formát: A6
Väzba: krúžková
Počet strán: 110
ISBN: 978-80-88331-27-8
Papier: 100% recyklovaný
Dobrokniha kniha čo zmení svet
Novinka

Máte zlú náladu? Urobte dobrý skutok a budete spokojnejší!

 

Buďte spokojnejší

Podľa výskumov z pozitívnej psychológie, dobré skutky zvyšujú pocit pohody a ľudia, ktorí ich vykonávajú sa cítia lepšie a sú v živote spokojnejší.

 

Pomáhajte druhým

Navyše, pomôcť druhému človeku je dobré už samo osebe, čo myslíte? V Dobroknihe nájdete inšpiráciu na 100 dobrých skutkov a môžete ju používať sami, alebo s ňou hrať putovnú hru - požičiavať si ju medzi priateľmi a známymi a robiť dobré skutky spoločne či vykonať niekoľko dobrých skutkov a vyslať knihu do sveta. Čo myslíte, kam sa až dostane?História Dobroknihy

Jej počiatky siahajú do roku 2021, keď sme do sveta vypustili 21 výtlačkov tejto knihy. Zdarma sme ich rozdali v Českej republike a na Slovensku a čakali, čo sa stane. Boli sme nadšení vašou spätnou väzbou a záujmom zapojiť sa do tejto výzvy. Preto sme sa teraz, v roku 2022, rozhodli Dobroknihu vypustiť aj na predaj. Aby každý, komu je jej myšlienka blízka, mohol mať po ruke nástroj na zlepšenie sveta. Každý dobrý skutok v nás vytvára malú radosť, ktorá pretrváva. To je aj poslaním nášho nakladateľstva. Prajeme vám teda, nech máte tých radostí čo najviac.

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadna kópia. Žiadny gýč.

Dlhé mesiace pracujeme na tom, aby každá časť sedela.
Knižky testujeme a skúšame s ľuďmi, ktorí ich kupujú.

Preto sú najlepšie na trhu.