Dobrokniha

Máte zlú náladu? Urobte dobrý skutok a zlepšite deň sebe i ostatným! V Dobroknihe nájdete inšpiráciu na 100 dobrých skutkov, ktoré môžete jednoducho vykonať.

Skladom
Kód: 33
Značka: PERKMAN
13,99 € 12,72 € bez DPH
Kategória: Pre mňa, rodinu a priateľov
Formát: A6
Väzba: krúžková
Počet strán: 110
ISBN: 978-80-88331-27-8
Papier: 100% recyklovaný

Máte zlú náladu? Urobte dobrý skutok a zlepšite si deň. Podľa výskumu z pozitívnej psychológie sa vďaka dobrým skutkom cítime spokojnejší.

Ukážka knihy v pdf tu.

 

Pomáhajte druhým

Navyše, pomôcť druhému človeku je dobré už samo o sebe, nemyslíte? V Dobroknihe nájdete inšpiráciu na 100 dobrých skutkov. Môžete ju používať sami, alebo s ňou hrať putovnú hru - požičiavať si ju medzi priateľmi a známymi a robiť dobré skutky spoločne, či vykonať niekoľko dobrých skutkov a vyslať knihu do sveta. Čo myslíte, kam až sa dostane?História Dobroknihy

Jej počiatky siahajú do roku 2021, keď sme do sveta vypustili 21 výtlačkov tejto knihy. Zdarma sme ich rozdali v Českej republike a na Slovensku a čakali, čo sa stane. Boli sme nadšení vašou spätnou väzbou a záujmom zapojiť sa do tejto výzvy. Preto sme sa teraz, v roku 2022, rozhodli Dobroknihu vypustiť aj na predaj. Aby každý, komu je jej myšlienka blízka, mohol mať po ruke nástroj na zlepšenie sveta. Každý dobrý skutok v nás vytvára malú radosť, ktorá pretrváva. To je aj poslaním nášho nakladateľstva. Prajeme vám teda, nech máte tých radostí čo najviac.

 

 

 

 

 

Naše knihy sú poctivá práca. Žiadny gýč, je to Radosť, ktorá zostane.

Ako to robíme? Čítajte tu.

perkman-knihy-rucni-vyroba (8)

 

 

 

Zákazníci u nás kupujú aj ďakovnú knižku pre rodičov - poďakujte aj Vy svojim rodičom s Ďakujem, že som! VIAC TU

dakujem-ze-som(1)

 

Alebo pre partnerov tu :)

darcek-pre-partnerov-dakujem-ze-ta-mam

 

 

 

Máme aj Výletnú kroniku - nájdete ju TU

vyletna-16-9

Späť do obchodu